Przemysł

Systemy motywacyjne 5.0 dla producentów

Silna konkurencja i porównywalność w Internecie sprawiają, że dla producentów trudniejsze niż kiedykolwiek jest zabezpieczenie i rozbudowa własnej pozycji rynkowej. Wiele działań marketingowych wymaga innowacyjnych podejść, które nie skupiają się tylko na polityce cenowej. Aby osiągnąć sukces skorzystaj z naszego branżowego know-how!

Wzrost obrotów i lojalności

Przede wszystkim, dzięki zorientowanym na grupę docelową projektom komunikacji i wykorzystaniu istotnych danych, możliwe jest lepsze zrozumienie wymagań klientów i partnerów w tworzeniu wartości dodanej, indywidualna reakcja oraz osiągnięcie wzrostu sprzedaży i wysokiej lojalności poprzez wyróżnienie się na tle konkurencji. Od lat producenci stawiają na współpracę z firmą Connex w celu nawiązywania stosunków biznesowych, zwiększenia sprzedaży i trwałej współpracy z przetwórcami, jak np. instalatorzy, rzemieślnicy, rolnicy, osoby prowadzące warsztaty, elektrycy i wielu innych. Dzięki naszemu branżowemu know-how oraz wykorzystaniu naszych motywujących produktów, programów lojalnościowych i systemów, oferujemy Ci innowacyjne możliwości rozwoju Twojego biznesu i pozostania w pamięci Twoich klientów.

01   Pozyskiwanie nowych klientów

Wartość dodana przekonuje i sprawia, że produkt jest bardziej wartościowy

Kompleksowe usługi internetowe, zwłaszcza sklepy internetowe, są mocnymi argumentami w akwizycji, a doświadczenie pokazuje, że szybko prowadzą do dodatkowych zysków. Klienci robiący zakupy w Internecie są również bardziej lojalni i można o nich lepiej dbać, ponieważ ich dane i zachowania zakupowe są lepiej znane. W celu bezpośredniego (tj. bez pośredników, takich jak hurtownie) zachęcenia profesjonalnych przetwórców do korzystania z Twojej oferty (online), można skutecznie i niedrogo wykorzystać takie emocjonalne motywatory, jak bony hotelowe z możliwością ich zbierania lub bony turystyczne. W idealnym przypadku można je połączyć z długoterminowym programem premiowym, który nagradza obroty.

Dowiedz się więcej

Dzięki indywidualnym ofertom z wartością dodaną, które dają Twojej grupie docelowej realną, namacalną korzyść, uniezależniasz się od rabatów. Atrakcyjne dodatki dodają wartości Twoim produktom i sprawdzają się jako idealna alternatywa dla obniżek cen. Program bonusowy z atrakcyjnymi ofertami specjalnymi pomaga również w dłuższej perspektywie zminimalizować dyskusje na temat cen. Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie!

Jetzt anfragen

Firma Connex opracowała rozwiązanie systemowe dla zakładów przemysłowych, które umożliwia poznanie w prosty sposób swoich klientów przemysłowych bez konieczności uzgodnienia tego z hurtowniami. Na bazie uzyskanych danych możesz się kontaktować bezpośrednio z odbiorcami końcowymi i nawiązać długotrwałą współpracę z partnerem handlowym. Bezkonkurencyjny system może być optymalnie połączony z systemem premiowym lub akcjami promocyjnymi.

Jetzt Kontakt aufnehmen
02   Wspieranie sprzedaży

Łatwe i celowe wzmocnienie sprzedaży

Benefity firmy Connex można skutecznie stosować w ramach wprowadzania produktu do sprzedaży lub promowania wyprzedaży. Wiele z tych zachęt jest dostępnych w bardzo korzystnych cenach i dlatego można je wykorzystać do zwiększenia szeroko zakrojonych akcji promocyjnych w sposób przyjazny dla budżetu. Przykładem jest premia urlopowa o wartości 100 euro w formie bonu turystycznego, już od 1 euro za sztukę. Również w sklepach internetowych biorących udział w akcjach premie urlopowe z firmy Connex sprawdzają się jako atrakcyjna nagroda za uzyskane obroty.

Jetzt kostenlos beraten lassen

W swoich konkursach sprzedażowych polegaj na zachętach, które wyzwalają wysokie poczucie wartości i spełniają indywidualne pragnienia. Perspektywa nagród, które obiecują urlop, przygodę lub przyjemności kulinarne, zachęcają wszystkich do jeszcze większego wysiłku! Dla każdego poziomu premii znajdziesz w firmie Connex motywujące benefity z tymi emocjonalnymi tematami i bezkonkurencyjnym stosunkiem ceny do wartości. Po prostu zrób więcej korzystając ze swojego  budżetu!

Erfahren Sie mehr

Nadal duże znaczenie dla marketingu przemysłowego mają targi. Poprzez osobisty kontakt i prezentację nowych produktów na targach zbliżasz się do potencjalnych klientów i partnerów handlowych, bardziej niż przy zastosowaniu jakichkolwiek innych działań marketingowych. Atrakcyjne benefity, jak wysoko emocjonalne bony firmy Connex sprawią, że grupa docelowa będzie dodatkowo zmotywowana do odwiedzenia stoiska z prezentowanymi produktami.

Jetzt anfragen
03  Zatrzymanie sprzedawców

Systematyczne dążenie do Nr. 1

„Next Level Loyalty” to motto zorientowanego na klienta programu lojalnościowego firmy Connex. Skorzystaj z mierzalnych rozwiązań, aby zwiększyć sprzedaż dzięki długoterminowej lojalności swoich sprzedawców - dzięki wszechstronnej wiedzy konsultingowej i wdrożeniowej.

Nasi eksperci ds. lojalności chętnie doradzą Ci bezpłatnie i niezobowiązująco w trakcie konferencji telefonicznej!

Jetzt anfragen

Opłaca się zainwestować w działania mające na celu odzyskanie handlowców, którzy od nas odeszli, jeżeli ci klienci stanowią znaczną wartość CLV (Customer Lifetime Value). Rozwiązania motywacyjne firmy Connex można zastosować w szczególnie wydajny sposób w ramach działań mających na celu reaktywację klientów, ponieważ łączą one emocjonalne benefity dla klientów z najlepszym wykorzystaniem środków.

Mehr erfahren

Aby skutecznie wspierać Twoich partnerów sprzedaży przy „wyprzedaży“, firma Connex oferuje rozwiązania, które wielokrotnie sprawdziły się podczas generowania dodatkowych obrotów i przy wspieraniu akcji promocyjnych. Zainwestuj zatem w dopasowaną do budżetu, długotrwałą współpracę ze swoimi partnerami handlowymi!

Kostenlose Beratung

Silne marki zaufały firmie Connex

Connex Insights

teaser.insight.success-story
teaser.insight.success-story

Napisz do nas, chętnie udzielimy Ci informacji

Chętnie poinformujemy Cię podczas niewiążącej rozmowy konsultacyjnej o naszej szerokiej ofercie usług i zaprezentujemy skuteczne rozwiązania motywacyjne dopasowane do Twoich konkretnych wymagań.