Leasing samochodów

Długotrwałe zwiększanie zawieranych umów leasingowych

Czasowo ograniczone rozwiązania w zakresie mobilności zapewniają firmom elastyczność, przewidywalność, przejrzystość kosztów i korzyści podatkowe. Ponadto, modele leasingowe są również wydajnym rozwiązaniem, które pozwala sprostać aktualnym wyzwaniom nowoczesnej floty, takim jak cyfryzacja, elektromobilność i zrównoważony rozwój. Firma Connex może Ci udzielić wsparcia w promocji Twojej firmy w wielu obszarach działalności.

Emocjonalne rozwiązania motywacyjne w leasingu samochodów

Coraz więcej firm leasingowych konkuruje o przychylność klientów indywidualnym projektem umowy, imponującymi flotami pojazdów i atrakcyjnymi modelami finansowania. Dzięki innowacyjnym strategiom pozyskiwania i utrzymywania klientów będziesz w stanie wyróżnić się z tego bardzo konkurencyjnego środowiska, pozyskać nowych klientów, zmotywować obecnych klientów do podpisania umów uzupełniających i zmienić zadowolonych klientów w cennych ambasadorów swoich ofert leasingowych. Skuteczne rozwiązanie to: zaoferuj swoim klientom leasingowym bardzo emocjonalne doświadczenie marki!

Connex może Ci w tym pomóc oferując indywidualne, sprawdzone w branży rozwiązania.

01   Pozyskiwanie nowych klientów

Zastosowanie prawidłowej zachęty

Zawierając umowę leasingową, zaoferuj potencjalnym klientom rzeczywistą i trwałą wartość dodaną    z perspektywą długoterminowych korzyści urlopowych. Udany przykład: Karta podróżna TRAVEL CARD zapewnia posiadaczowi nieograniczoną liczbę noclegów hotelowych przez cały okres trwania umowy i może być atrakcyjnie reklamowana w barwach Twojego przedsiębiorstwa na wielu kanałach komunikacyjnych i w różnych punktach kontaktu z klientem.

Erfahren Sie mehr

Zadowoleni klienci są jeszcze lepszymi ambasadorami Twojej firmy, gdy otrzymują osobiste uznanie za skuteczne rekomendacje. Pomyśl o darmowych noclegach w hotelach lub bonach turystycznych, które można gromadzić i którymi możesz nagradzać osoby rekomendujące i rekomendowane, z wykorzystaniem w pełni zautomatyzowanego rozwiązania. Mamy to, czego potrzebujesz!

Jetzt anfragen

Dowiedz się więcej o swoich klientach, aby jeszcze lepiej dostosować swoje działania marketingowe i sprzedażowe do ich indywidualnych potrzeb i znacznie uprościć komunikację z klientami. Drobny prezent w podziękowaniu wybrany z asortymentu firmy Connex, np. bon turystyczny o wartości 100 euro za przekazanie swojego adresu e-mail lub jako zachęta do aktualizacji danych, na pewno zmotywuje i na długo sprawi radość! Tutaj możemy Ci udzielić wsparcia, opcjonalnie także z w pełni automatycznym procesem.

Mehr Informationen erhalten
02 Wspieranie sprzedaży

Obudź tęsknotę

Jeżeli szukasz atrakcyjnych benefitów, aby zwiększyć zaangażowanie swoich partnerów handlowych, np. zespołu sprzedażowego w salonie samochodowym, podczas sprzedaży samochodów w leasingu, postaw np. na długotrwałe korzyści wypoczynkowe, które można w łatwy sposób zastosować w formie bonów firmy Connex dopasowanych do budżetu lub w ramach długoterminowego programu lojalnościowego z pożądanymi nagrodami.

Jetzt Kontakt aufnehmen

Konkursy sprzedażowe są podstawą rozwoju leasingu samochodów, pod warunkiem, że motywacja do osiągania lepszych wyników jest silna. Bony urlopowe, turystyczne, do restauracji firmy Connex to pożądane i sprawdzone w branży benefity o wysokim czynniku motywacyjnym, które można wygodnie pobrać np. w internetowym sklepie z nagrodami (Online-Prämienshop).

Mehr erfahren

Punkten Sie bei Ihren Bestandskunden mit einem persönlichen Dankeschön für fortgesetzte Inanspruchnahme Ihrer Leasingleistungen! Sammelbare Gutscheine für kostenlose Hotelübernachtungen für hunderte Hotels nach Wahl in vielen Ländern Europas kommen immer gut an und bestärken Kunden nachhaltig in der Wahl Ihres Leasingpartners.

Jetzt anfragen
03 Zatrzymanie klienta

Skuteczne wspieranie lojalności

Nagradzaj lojalność klientów i udaną współpracę bonami urlopowymi. Skorzystaj z najlepszego stosunku ceny do usługi i zachwyć swoich klientów. Emocjonalne chwile tworzą więzi i zapadają w pamięć na dłużej niż kolejny 1% rabatu.

Jetzt kostenlos beraten lassen

Wprowadź program lojalnościowy online z pełną obsługą firmy Connex z pożądanymi nagrodami z wielu obszarów życia, jak urlop, przygoda i styl życia, aby nagrodzić stałych klientów za ich lojalność i zachęcić do długotrwałego korzystania z produktów leasingowych lub też, aby wynagrodzić dodatkowy wysiłek Twoich partnerów handlowych.

Erfahren Sie mehr

Wykorzystaj w celu odzyskania klientów leasingowych benefity z szerokiej oferty firmy Connex. Sprawdzone produkty motywacyjne przekonują dzięki emocjonalnym tematom, jak urlop dla 2 osób, a przy tym w przypadku klientów, którzy odeszli od Twojej firmy, umożliwia ustalenie terminu spotkania i dochodowe transakcje.

Jetzt anfragen

Silne marki zaufały firmie Connex

Napisz do nas, chętnie udzielimy Ci informacji

Chętnie poinformujemy Cię podczas niewiążącej rozmowy konsultacyjnej o naszej szerokiej ofercie usług i zaprezentujemy skuteczne rozwiązania motywacyjne dopasowane do Twoich konkretnych wymagań.